France flag 5%France (1168)

Tramwajowa miłość

Nasz klubowy nr 2 Sławek Kędzierski na szybkich czuje sie jak ryba w wodzie. W cyklicznym turnieju w zajezdni na Woronicza zawsze szło mu dobrze. Tym razem "poświęcił" nawet III Ligowy występ. Dobrze, że silnie umotywowana drużyna z przysłowiowym nożem na gardle bardzo szczęśliwie wygrała ligę, więc Sławek nie ma wyrzutów  sumienia a jednocześnie załapał pudło U Tramwajarzy. Zajmując III miejsce, wyprzedził wielu wyżej notowanych szachistów. Coż, szybkie rządzą sie odrębnymi regułami klasyfikacji. Gratulacje! A sam turniej jak zwykle doskonale zorganizowany choć z jednym mankamentem. Nie publikują go niestety poprzez Chessarbitra a szkoda, bo prowadząc cykliczną punkację Grand Prix odcinają od bieżącej informacji wielu zainteresowanych. Szkoda. Poprawcie sie Koledzy.

Poprawiony (niedziela, 30 stycznia 2011 18:55)