France flag 4%France (1203)

Witamy na stronie UKSz Hetman

Do wirtualnej przestrzeni zawitał Uczniowski Klub Szachowy Hetman. Strona służyć będzie przede wszystkim przedstawieniu bieżacej działalności, planów sportowych, osiągnięć oraz dokumentowaniu i komentowaniu szachowych wydarzeń stolicy i Mazowsza. Znajdą się wszelkie informacje dotyczące Klubu, szkolenia i naboru oraz organizowanych turniejów. Zamieścimy najbardziej popularne i przydatne linki do innych witryn szachowych. Relacje z turniejów do których  dotrzemy lub których organizatorzy wyrażą wolę aby o nich napisać. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony oraz do wymiany uwag odnośnie jej struktury, zawartości i funkcjonalności.

Składamy serdeczne podziękowanie za pomoc w jej powstaniu Panu Markowi Szymańskiemu www.szymar.pl

Oj będzie się na tej stronie działo!

Poprawiony (czwartek, 16 grudnia 2010 13:30)